İstanbul ATV Safari Turu

İçinizdeki çocuk ruhunu dışarıya çıkaracak olan İstanbul ATV Safari turu sizlere çocukluk duygularınızı geri getirecek özelliklere sahiptir. Özellikle Şile ve Polonezköy İstanbul ATV Safari Turu yerleri olmaktadır. Doğayla baş başa geçireceğiniz birkaç saat sizlerde ayrı bir deneyim ve mutluluk katacak güzellikler sunmaktadır. Böylelikle yağmura, suya, güneşe ve toza doymuş olarak mutlu bir gün yaşanmaktadır. İstanbul’da bölgesel olarak turlara katılabileceğiniz çok çeşitli alanlar bulunmaktadır. Bu anlamda doğal parkurlar olduğu kadar özel olarak işlenen pistlerde eğlenceli birkaç geçirmeniz mümkün olmaktadır.  Hareket, eğlence ve heyecanın bir arada yaşandığı ATV turu İstanbul bölgesindekilerin özellikle günübirlik olarak katıldıkları turlar olmaktadır. Maceraya katılmanız için kendi gruplarınız ile bir organizasyon yapılabilmektedir. Böylelikle ATV Safari İstanbul etkinliğiyle daha renkli görüntüler sahne almaktadır.

Özellikle Polonezköy ve Şile bölgesi ATV turları ile sizleri çağırmaktadır. Bölgedeki ATV İstanbul rotası İstanbul ATV fiyatları açısından en uygun şartlarda HTR Tour ile sağlanmaktadır. Programa bağlı olarak size özel rotalar hazırlanmaktadır. Bu sayede çok daha eğlenceli bir gezi yaratılmaktadır. Özgür ruhların bir araya geldiği turlarda onlarca ATV Motor İstanbul ve çevresinde sesleri ile gösteri yapmaktadır. Her mevsim yapılabilen turlardan bahsetmek mümkündür. Böylelikle hayattan keyif almayı bilen kişiler yılın 12 ay’ı bu etkinliğe katılabilmektedir. Bu sayede doğayla iç içe kendini mutlu eden kişiler doğayla baş başa vakit geçirmektedir. Özellikle stresten uzak, rehberler eşliğinde yapılan ATV turları sizlere keşfetmenin kapısını aralamaktadır. Bu anlamda kusursuz bir İstanbul ATV turları ile eğlenceye katılmak isteyenlerin HTR Tour ile rezervasyon yapması önemli bir husus olmaktadır. Öyle ki ATV fiyatları İstanbul ve çevresi için HTR Tour ile en uygun şartlarda sağlanmaktadır.

İstanbul ATV Safari Turu

İstanbul ATV Safari Turu

Doğayla Baş Başa ATV Turları

İstanbul ATV turu kişi başı ücret ile yapılabilmektedir. Araçlarda iki kişi tura katılmaktadır. Bu anlamda turlarda aracı kullanan kişiler belli kurallar dâhilinde kullanabilmektedir. Kirlenmenin eğlenceli yolu olan ATV sürmek İstanbul çerçevesinde Şile ile Polonezköy’de her gün yapılmaktadır. Hatta ATV Kiralama İstanbul adresleri sizin kendi rotanızı çizmeniz için önemli olmaktadır. Bu çerçevede yine HTR Tour sizlere ATV sürme yerleri İstanbul bölgesi ile yardımcı olmaktadır.

200 cc’lik güçlü motorları ile her zeminde hareket etme olanağı sağlayan araçlar sizlerin içindeki çocuk ruhunu canlandıracaktır. Bir anlamda İstanbul’u yeniden keşfetme olanağı verecek olan İstanbul ATV motor deneyimleri söz konusudur. Trafiğe kapalı alanlarda yapılan ATV turları hobi amaçlı olarak düzenlenmektedir. Bu sebeple trafiğe uygun değildir. Uygun olabilmesi için plaka takılı olan kiralık ATV İstanbul araçları ile hareket edilebilmektedir. Özellikle İstanbul ATV Çekmeköy bölgesinde yoğun olarak kiralanmaktadır.
İstanbul ATV Safari Turu

İstanbul ATV Safari Turu

Özgür Ruhları Ortaya Çıkaran Şile ATV Turları

Şile bölgesinde özgür ruhları ortaya çıkaracak olan ATV turları sizin isteğinize göre 1 ve 2 saat süre ile yapılmaktadır. Bu süreler elbette sizin talebinize göre uzatılabilir. Bu anlamda Şile ATV turu orman içerisinde, deniz kenarlarında yapılabilmektedir. Bir çok özel etap turları bulunmaktadır. Özellikle Orman Safari, Çöl Safari, Bakir Plajlar, Tırmanma ve Su geçişi etapları sizlerin çocuksu hırçın yanınızı çıkaracak yerler olmaktadır.

ATV turuna katılım araç başı bir ya da iki kişi olarak değişmektedir. Ücretlendirmeler kişi başı olarak alınmaktadır. Ancak bazı etaplarda ve parkurlarda fiyat araç başı olarak alınabilmektedir. Tur boyunca güzel anlar fotoğraf karelerine yansımaktadır. Hatta fotoğraf molaları verilmektedir. Böylelikle güzel arka planlara sahip fotoğraflar çekilmektedir. Bu sayede anılarınıza yeni kareler katarken heyecanınızı sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz.

İstanbul ATV Turu Şartları

İstanbul ATV turu katılımı için araç kullanan kişinin en az 16 yaş ve üzeri olması gerekmektedir. Arka koltukta oturanların ise 12 yaşında olması gerekir. Bunun dışında fiziki olarak bir problemi olmayan herkes İstanbul ve çevresinde gerçekleştirilen turlara katılabilmektedir. Bu anlamda araçlar trafik dışında kullanılmaktadır. Bu sebeple ehliyet ve belge ihtiyacı olmadan kullanılabilmektedir. Bunun yanında deneyim şartı bulunmamaktadır. Sebebi ise eğitim verilmesidir.

Trafiğe çıkmadan yapılan turlardan bahsetmek mümkündür. Bu sebeple özel parkur ve alanlarda yapılan ATV Safari turu için ehliyet şartı aranmamaktadır. Hatta hiç deneyime sahip olmamanız önemli değildir. Su anlamda gerekli eğitim ile araçlara uyum oryantasyonu tur öncesi sağlanan hususlardan biri olmaktadır. ATV turu öncesi özellikle araçları kullanacak olan kişilere gerekli eğitimler verilmektedir. 4*4 güçlü bir motora sahip olan araçlar otomatik viteslidir. Bu sayede herkes kullanabilmektedir. Bunun yanında verilen eğitim sonrası kişilerin araca uyum sağlaması için test sürüşü yapmasına olanak verilmektedir. Böylelikle kusursuz bir tur ile gezi yapılması planlanmaktadır.

İstanbul ATV Safari Turu

İstanbul ATV Safari Turu

Polonezköy ATV Turu

İstanbul İle ATV turunun yapılacağı bir diğer adres ise ATV Safari Polonezköy ile olmaktadır. Burada yapılan turlarda süreler 1 ve 2 saat ile gerçekleştirilmektedir. Yine sizin isteğinize göre uzayan zaman dilimlerinde bölge keşfedilmektedir. Araçlarda 1 ve 2 kişi tura katılabilmektedir. Ancak burada kullanım açısından yaş sınırlaması farklıdır. Kullanan kişilerin en az 16-18 yaş aralığında olması gerekmektedir. Yine 12 yaşındaki kişiler arka koltuklarda turlara katılabilmektedir. Bölgede özellikle hafta sonları yoğun bir ATV turu katılımı talebi olmaktadır. Bu sebeple tatil öncesi HTR Tour ile erken rezervasyon sayesinde kusursuz bir geziniz olabilmektedir. Özellikle Polonezköy ile turlara katılan kişiler ilerleyen süreçlerde Şile ve başka bölgelerde turlara katılma isteği duymaktadır. Bunun sebebi vermiş olduğu heyecan ile mutluluk olmaktadır.

Kum, toz ve toprak ile çamurla yeniden tanışma olanağı sağlayacak olan İstanbul ATV turları özellikle günübirlik geziler ile yoğun talep görmektedir. Hafta sonları başta olmak üzere öze gün ve tatillerde bölgede yapılan ATV turları ilgi odağı haline gelmektedir. Bu sebeple katılan kişiler bu turlara daha sonra tekrar katılma heyecanı yaşamaktadır.
Leave A Comment