Şile ATV Turu

İstanbul’un günübirlik gezilerinin adresi olan Şile, Karadeniz’e kıyısı olan ve şehre yaklaşık 60 kilometre mesafede yer alan bir yerdir. Bu anlamda özelikle İstanbul’da ikamet edenlerin nefes aldığı yerlerden biridir. Antik Yunan ile yaban çiçeği anlamına gelen kent büyüleyici bir sahile sahiptir. Bunun yanında yemyeşil doğası birkaç saatliğine kaçabileceğiniz nadir yerlerden olmaktadır. Bunun yanında aktivitelerin merkezi haline elen Şile dört mevsim sizleri çağırmaktadır. Öyle ki her mevsim Şile ATV Turu ile mümkün olmaktadır.

İçinizdeki çocuğu dışarı çıkaracak özelliklere sahip olan Şile aynı zamanda ATV turları ile sizlere heyecan vermektedir. Özgür ruhunuza hareket, heyecan ve eğlence fısıldayacak olan ATV Şile ile gün yüzüne çıkmaktadır. Aynı zamanda deniz havası ve orman havasını sizlere katacak olan turlar özellikle çamur, toprak ve tozla yeniden tanışmanıza fırsatlar vermektedir. Öyle ki defalarca tura katılma isteğiniz olmaktadır. Bu çerçevede kusursuz bir gezi rotası sizler için önemli olan diğer husustur. Bu aşamada profesyonel ekipler ile büyük deneyimlere sahip HTR Tour Şile ve İstanbul bölgesinde de turların altına imza atmaktadır. Zira Türkiye’nin birçok bölgesinde gezi rotalarının programını kusursuz olarak yerine getirmektedir.

Şile ATV Turu

Şile ATV Turu

 

Dört mevsim dinlencenin adresi Şile aynı zamanda aktiviteler ile göz doldurmaktadır. Bunların başında sürekli karşınıza çıkacak olan ATV turları olmaktadır. Şile ATV turları özellikle hafta sonları en yoğun trafik yaşadığı zamandır. Bu çerçevede kusursuz bir gezi ile tur olanağına ulaşmanın en önemli adresi HTR Tour olmaktadır. Sizlere günün her bir saatinde Şile ATV safari olanağısağlayan firma dijital ortamlarda hizmet vermektedir. Öyle ki Şile ATV Turu fiyatları bu anlamda sorgulanabilmektedir. Hatta 7-24 müşteri desteği sağlanması ile istenilen zaman diliminde bilgi alınması mümkündür. Uzun yıllar bölgede ATV turları ile deneyim sahibi olan HTR Tour Türkiye’nin bir çok bölgesinde konaklama ve turlar ile aktiviteler yapılmasına olanak veren kuruluş olmaktadır.

Hayattan Keyif Almayı Severlere ATV Turları

Şile Karadeniz ile uzun kıyı kenar şeridine sahip bir yerdir. Böylelikle deniz kenarı ve plajlarda ATV turları yapılabilmektedir. Bunun yanında yemyeşil orman içerisinde bol oksijen eşliğinde turlara katımı sağlanabilmektedir. Yoğun çalışma günleri sonrasında hayatınızda heyecan, mutluluk ve adrenalin olmasını istiyorsanız ATV turu Şile tam size göre bir adres olmaktadır. Özellikle İstanbul’un yoğun trafiği ve kalabalık nüfusundan kaçan kişiler burada nefes almaktadır. Stresten uzak bir eğlence ile dinlencenin adresi olan Şile Sofular Köyü ATV turu için adres olmaktadır. Buraya özel rotalar düzenlenmektedir. Bunun yanında Şile Ağva ATV Safari turların diğer adresidir. Yağan kar altında, yağmurda ve çamur zemin üzerinde eğlenceli turlar her türlü hava koşulunda yapılabilmektedir. Zira her mevsim ayrı bir eğlencesi ve tadı bulunmaktadır.

Şile ATV Turu

Şile ATV Turu

Şile ATV Turu Süresi

İstanbul Şile bölgesinde yapacağınız gezinizde turlar öncesi burada bulunan tesislerde kahvaltı olanakları bulunmaktadır. Burada organik köy kahvaltıları yapılabilmektedir. Bu sebeple özelikle hafta sonları erken saatlerde buraya gelerek öncelikli olarak sevdiklerinizle güzel bir kahvaltı yapılabilir. Bunun yanında yine sevdikleriniz ve dostlarınızla muhteşem bir ATV turu sizi beklemektedir. Şile Safari ATV turu standart olarak 1 – 2 saat sürmektedir. Ancak sizin zamanınız ve isteğinizle bu süre daha çok uzayabilmektedir.  Bölgede bulunan orman içerisinde sizi bekleyen parkurda patika zeminlerde eğlence artar. Hatta bazı bölgelerde yapacağınız hız denemeleri adrenalinizi yükseltmektedir. Bununla birlikte burada Çöl Safari, Bakir Plajlar, Tırmanma ile Su geçiş etabı sizlere Şile ATV kiralama ile alınabilen hizmetlerden olmaktadır. Öyle ki İstanbul ATV Şile ile en renkli turları kapsamaktadır.

ATV Turları Güvenli mi?

Şile ATV Safari fiyatları özellikle HTR Tour ile en uygun şartlarda verilmektedir. Bu aşamada internet sitesi üzerinden bilgi alınabilmektedir. Turlar rehberler eşliğinde sağlanmaktadır. Bu aşamada rehberlerin talimatlarına uyum sağlanması gerekmektedir. Aracı kullanabilmeniz için yaş aralığınız 16 ile 18 olması gerekmektedir. Arka koltukta tura katılacak kişinin yaşı ise en az 12 olması gerekir. Bunun yanında turlara katılabilmeniz için öncelikli olarak eğitimler verilmektedir. Bu anlamda 200 CC güce sahip 4*4 ATV araçlara tur öncesi test sürüşleri ile uyum sağlanmaktadır. Ayrıca aracın kullanımında gerekli tedbirler alınmaktadır. Böylelikle güvenli bir tur olanağı sağlanmaktadır.
Şile ATV Turu

Şile ATV Turu

ATV Kullanımında Ehliyet Gerekiyor mu?

Trafiğe açık alanlarda kullanılan ATV araçlarında plaka zorunluluğu bulunmaktadır. Bu sebeple ehliyet şartı aranan husustur. Ancak özel parkur ve bölgelerde gerçekleştirilen turlar için ATV kullanımında ehliyet şartı bulunmamaktadır. Şile ATV turu ile eğlenceli bir gün geçirmek isteyenlerin ehliyetinin olması gerekmez. Hatta araç kullanımı için deneyim şartı aranmamaktadır. Otomatik vites olması nedeniyle herkesin kullanabileceği araçlar olmaktadır.

ATV Turunda Neler Giyilmeli?

ATV turlarında mevsimine göre kıyafet giyilmektedir. Yaz aylarında ve yağmurlu havalarda mutlaka yedek kıyafet olması gerekmektedir. Zira çamur ve su ile ıslanacağınız için tur sonrası duş alınması mümkündür. Bu anlamda yanınızda terlik ve havlu bulundurulması gerekmektedir. Tura katılımda rahat hareket edebilmeniz için özellikle kolların rahat hareket edeceği kıyafetler tercih edilebilir.  Bunun yanında güneşli havalar için güneş kremi bulundurulması gereken diğer bir husus olmaktadır. Özellikle ATV turu için Şile’ye gelenler günlük kullandıkları ilaçları da yanına almalıdır.

ATV Turlarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

En önemli husus turlar süresince güvenliktir. Bu anlamda tur öncesi gerekli eğitim ile araçlar hakkında bilgiler verilmektedir. Bununla birlikte turlara rehberler eşlik etmektedir. Bu sebeple tur boyunca sizlere güvenlik açısından bazı uyarıları olabilir. Bu sebeple turunuz boyunca gerekli talimatlara uyulması güvenlik açısından en önemli hususlar olmaktadır. Özellikle tur öncesi gerekli hususlar sizlere bildirilmektedir. Bu sebeple güvenli bir gezi sağlanmış olur.
Leave A Comment