Polonezköy ATV Safari

İstanbul’un en gözde ATV turları parkurlarından birine sahip olan Polonezköy özellikle hafta sonları büyük yoğunluk yaşamaktadır. Doğayla iç içe muhteşem bir günübirlik gezi ve eğlencenin adresi bu anlamda Polonezköy ATV Safari olmaktadır. Şile ile birlikte anılan ATV Turları İstanbul’un en önemli rotalarını oluşturmaktadır. Öyle ki bu sebeple ATV Safari Polonezköy Fiyatları ile arayışların tamamı ATV Polonezköy olmaktadır. Zamanınız ve fiziki dayanıklılığınıza göre artırılabilen sürelerde yapılan ATV turlarından bahsetmek mümkündür. Bu aşamada standart rotalar 1 ve 2 saat ile programlanmaktadır. Polonezköy ATV fiyatları bir araçta tek kişi ve iki kişi olarak değerlendirilmektedir. Muhteşem bir hafta sonu ve birkaç saat adrenalin yüklü gezi arayışınız bulunuyorsa bu anlamda en önemli etkinliğiniz ATV Safari Polonezköy olmaktadır.

Mevsimine göre hava durumu sizlerin katılacağı Polonezköy ATV safari turlarına renk katmaktadır. Turunuzda bazen bol güneş bulunur. Bununla birlikte aniden başlayan yağmur ile ıslanırsınız. Ancak sevdiklerinize rekabet içerisinde bir ATV turu şehirden ve kalabalıktan uzak maceralar dolu bir gün olmaktadır. Bölgesel açıdan ormanlık alanlarda yapılan turlarda size özel parkurlardan bahsetmek mümkündür. Özellikle kalabalık gruplar ile katılım sağlamanız halinde ortam ve sevdiklerinizle çok daha eğlenceli geçmektedir. Bu anlamda en önemli husus organizasyon olmaktadır. Özellikle Polonezköy ve çevresinde günübirlik geziler ile ATV turlarının organizasyonu HTR Tour ile yapılmaktadır. Sevdiklerinizle mutlu bir gün ile kusursuz bir gezi yapabilmeniz için rezervasyonlarınızı HTR Tour ile yapılması bu sebeple önem kazanmaktadır. Öyle ki geziler, ATV turu fiyatları ve diğer hususlarda ayrıntılı bilgiler internet sitesi üzerinden verilmektedir. Böylelikle sürpriz fiyatlar ile karşılaşmadan muhteşem bir tur yapmış olursunuz.

Polonezköy ATV Safari

Polonezköy ATV Safari

Doğayla Mücadelenin Başlangıç Noktası ATV Turları

Günübirlik geziler ile özellikle hafta sonları Polonezköy adreslerden biri olmaktadır. Burada geziniz sırasında sürekli ATV araçları karşınıza çıkmaktadır. Bunun sebebi son zamanlarda ATV turlarına olan yoğun ilgi ve popüler olmasıdır. Bir ve iki kişi katılabildiğiniz gibi kalabalık gruplarla bu turlara katılım yapılmaktadır. Bu durum daha çok rağbet görmesine neden olmaktadır. Farklı bir deneyim ile heyecan verecek olan ATV turu sizlerin çocuksu yönünüzü ortaya çıkarmaktadır. Toz toprak ile yağmur ve çamurla mücadelenin yolu olan turlar doğayla iç içe yapılmaktadır. Adeta doğayla mücadele anlamına gelmektedir. Bir anlamda özgür ruhunuzu ortaya koyacağınız bu turlar ile güçlü motorlar sayesinde gezi ufkunuz açılmaktadır. Dolayısıyla yeni keşifleriniz olur.

Yıl boyu ve aylarca yorgun ve uzun bir çalışma dönemi sizleri yorabilir. Bu anlamda hafta sonu tatili gibi özel günlerde günübirlik geziler sizlere ilaç gibi gelir. Hatta bu gezilerdeki aktiviteler daha eğlenceli bir hal almaktadır. Böylelikle katılmak isteyeceğiniz ATV turları sizlerin tekrar yapmak isteyeceğiniz arzularınız arasında olacaktır. Öylesine eğlenceli ve mutlu zaman geçirirsiniz ki bu durum ATV satın almaya kadar gidebilir. Birkaç saatlik ATV turu sizlere doğayı, temiz havayı, güneş ve yağmuru fazlasıyla almanızda yeterli olmaktadır. Adeta macera sever bir insana bürünürsünüz. Hatta kirlenmenin başka bir yolu ile tanışmış olursunuz. Öyle ki bu durum bile size mutluluk verir. Stresinizi atmak, özgür ruhunuzla rahat bir nefes almak için Polonezköy ile aktiviteler sizleri beklemektedir.

Polonezköy ATV Turu Süresi

Yapılan aktiviteler tamamen katılımcıların talebine göre şekillenebilmektedir. Bu anlamda istediğiniz süreler boyunca ATV turunun uzatılması sizlere kalmaktadır. Ancak standart olarak rotalar HTR Tour programlarında bulunmaktadır. Bölgeye göre en iyi şartlarda düzenlenen rota sizlere eşsiz bir eğlencenin kapısını aralamaktadır.
Polonezköy ATV Safari

Polonezköy ATV Safari

ATV Turları Güvenli mi?

Polonezköy ATV turlarına katılımda en önemli husus güvenlik olmaktadır. Burada sizlere tur öncesi eğitim verilmektedir. Bununla birlikte talimatlara uyulması istenmektedir. Yacağınız turlarda kullanacağınız araçlar 200 CC motor gücünde 4*4 çekiş gücüne sahiptir. Bu sebeple özel parkurlar dışında hız yapılması uygun değildir. Otomatik vites olması nedeniyle herkesin kullanabileceği araçlar olmaktadır. Bu sebeple güvenli bir sürüş ile eğlenceli bir gün sizleri beklemektedir.

ATV Kullanımında Ehliyet Gerekiyor mu?

Plakalı araçlar ile trafiğe çıkmanız halinde ehliyet şartı aranmaktadır. Ancak özel parkurlarda düzenlenen ATV turlarına katılabilmeniz için ehliyetinizin olmasına gerek bulunmamaktadır. Hatta hiç araç kullanmamış dahi olabilirsiniz. Burada size verilen eğitim ile tur öncesi test sürüşleri güvenli bir tura katılım olanakları sunmaktadır.

ATV Turunda Neler Giyilmeli?

Turunuz boyunca önemli olan hususlardan biri kıyafetler olmaktadır. Bulunduğunuz mevsime göre kıyafet tercihi yapabilirsiniz. Ancak yılın her günü yapılan bu turlarda soğuk havalarda kalın kıyafetler giyilmelidir. Rüzgar geçirmeyenler önemli olur. Bunun yanında kollar en çok hareket edecek uzuvlarınız olduğu için kollarınızı rahat bırakacak kıyafetler olmalıdır. Bununla birlikte turun yapıldığı bölgelerde kafe ve market gibi yerler bulunmayabilir. Bu yüzden yanınızda başlıca olması gereken hususlar;
  • Su
  • Atıştırmalık
  • Güneş Kremi
  • Havlu
  • Yedek Kıyafet
  • Terlik
  • Gündelik ilaçlarınız
Polonezköy ATV Safari

Polonezköy ATV Safari

ATV Turlarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Polonezköy ile muhteşem birkaç saatlik ATV turunun kusursuz geçmesi adına bazı dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Bu anlamda bazı talimatlara uyulması gerekir. Aksi takdirde güvenlik açığı oluşmaktadır. Sizlere turunuz boyunca rehber ile profesyonel ekipler eşlik etmektedir. Burada özellikle rehberlerin talimatı güvenliğiniz için önem kazanmaktadır.

ATV Turlarına Katılımlarda Yaş

Sevdiklerinizle birlikte HTR Tour rotalarında yapacağınız ATV turuna katılım için belli şartlar söz konusudur. Ehliyet gerektirmese de özellikle aracı kullanacak kişinin yaşı 16-18 aralığında olması gerekmektedir. Bunun yanında araçlar iki kişiliktir. Arka koltukta oturan kişinin yaşı en az 12 olması gerekmektedir.

ATV Turu Ne Zaman Yapılır?

Zaman olarak gece geç saatlerde yapılması mümkün değildir. Gündüz saatlerinde yapılması ayrı bir heyecan ve mutluluk vermektedir. Nitekim görüş açısından daha önemli olmaktadır. Bunun yanında her mevsim ATV turu düzenlenmektedir. Böylelikle istediğiniz günlerde turlar söz konusu olmaktadır. 12 ay boyunca her gün düzenlenen ATV turları özellikle hafta sonu ile özel günlerde daha yoğun olmaktadır. Bu sebeple erken rezervasyon yapılması gerekebilir. Rezervasyonda adresiniz ise HTR Tour olmaktadır.
Leave A Comment