Nevşehir ATV Turu

Kapadokya bölgesinde düzenlenen her aktivite, kendi içerisinde çok eğlencelidir. Burada, her insan için uygun bir aktivite illa ki vardır. Özellikle de macerayı, adrenalini sevenler için Nevşehir ATV Turu mevcuttur. Adrenalini her açıdan hissetmek istiyorsanız Nevşehir ATV Turu sizler için en uygun turdur. HTR Tur olarak müşterilerimizin isteklerine en doğru cevapları vermeye çalışmaktayız. Bu bağlantıda tercih edeceğiniz Kapadokya turlarından en uygun programı sizlere ulaştırmaktan mutluluk duymaktayız.

ATV Turu Nevşehir

Muhteşem güzellikleriyle dolu Kapadokya bölgesinde profesyonel rehberler ile hem Kapadokya’yı gezip hem de harika fotoğraflar çekebilme imkanı sunan bir aktivitedir. Ayrıca Kapadokya balayı tatili için gelen misafirlerimizin en çok tercih ettiği aktivitedir.

Tur Güzergahı

Kapadokya bölgesinde ATV turu yapmak isteyenler için birçok mekan mevcuttur. Kapadokya vadilerinde yapılan söz konusu turumuz sizleri her açıdan mutlu edecek güzergahlara sahiptir. Bu güzergahlar arasında Kılıçlar Vadisi, Kızılçukur Vadisi, Devrent Vadisi, Güvercinlik Vadisi ve Aşk Vadisi gibi vadiler vardır. Aynı zamanda da Çavuşin Kasabası ve Uçhisar da yer almaktadır. Adrenalini ve vadi turunu aynı anda deneyimlemek için Nevşehir ATV Turu sizler için muhteşem bir öneri olacaktır.

Nevşehir ATV Turu Yapmak

Herhangi bir ehliyet zorunluluğu bulunmayan söz konusu turlarımız macera seven herkes için uygundur. Aynı zamanda araçların sürüşü de kolaydır. Fakat bu turlarda en önemli unsur sadece ATV’yi sürmek değildir. Kapadokya bölgesinde yer alan engebeli alanlardan bu araçlar ile geçmeye çalışmaktır. Çamura bulanmayı, toz-toprak dolu yerlerden geçmeyi istiyorsanız, bu tura hiç düşünmeden katılabilirsiniz.

ATV Turunda Giyecek Kıyafetler

ATV Turumuzda daha önce de belirttiğimiz gibi çamura batacak, toz-toprak dolu yerden geçecek hatta yağmura karşı savaş açacaksınız. Kısacası tabir-i caizse sizi bu turda küçük bir savaş bekliyor olacaktır. Bundan dolayı da tura katılmadan önce giyeceğiniz kıyafetler önemlidir. Ayakkabı olarak ayağınızı iyice koruyan, su geçirmeyen bir ayakkabı giymenizi tavsiye ederiz. Bunun dışında da giyeceğiniz kıyafetlerin toza, çamura bulaşmasını göze almanız gerekmektedir. İçinde kolay hareket edebileceğiniz, koyu renkli kıyafetler tercih etmenizi öneririz.

Nevşehir ATV Turu Fiyatları

ATV turlarında birçok seçenek mevcuttur. Saatlik kiralayabileceğiniz gibi günlük bir şekilde de ATV kiralamanız mümkündür. 1 saatlik veya 2 saatlik turlar mevcuttur. Turların fiyatları genelde 450 TL ile 650 TL arasında değişmektedir.

Kusursuz bir konaklama deneyimi sunmak üzere MDC Hotel sizleri ağırlamaktan mutluluk duyar. MDC Hotel’de kaldığınız sürede aynı zamanda Kapadokya’daki aktivitelerinizi arttırmak istiyorsanız MDC Hotel‘in kendi bünyesinde düzenlediği aktivitelere de katılabilirsiniz. Mağara otel konseptindeki odaların ferah yapısı, otelin temizliği, mükemmel hizmet ve personelin ilgili ve yardımsever tutumu ile sizlere bir otelde aradığınız özelliklerin daha da fazlasını sunmaktadır. Ayrıca bu otelde hamamlı oda, jakuzili oda, şömineli oda gibi seçenekler mevcuttur. Muhteşem bir Kapadokya tatili parmaklarınızın ucunda. Konaklamanızı planlamak ve ihtiyaçlarınıza en uygun odayı bulmak için MDC Cave Hotel Rezervasyon linkine tıklayabilirsiniz.

MDC Cave Hotel’in kendisine özel vadisinde ATV Turu hizmeti olmasının yanı sıra farklı vadileri gezmek istediğiniz takdirde de hizmet vermektedir. Bu turlara katılmak için hemen bize ulaşın. Rezervasyon yaptırmak için ATV Turu Rezervasyon linkine tıklayın.

Kapadokya Atv Turu

 

Leave A Comment