Maşukiye ATV Safari Turu

Marmara Bölgesi ile doğal güzellikler içerisinde bulunan Maşukiye Kartepe’nin eteklerinde doğanın tüm rengini veren bir yerdir. Yeşillikler içerisinde yapacağınız yürüyüşlerin yanında burada en çok dikkatinizi çeken ATV turları olmaktadır. Günübirlik geziler ile bölgeye gelenler burada özellikle göl manzaralı fotoğraf çekimi yapmaktadır. Zevkli gezinin en eğlenceli tarafı ise Maşukiye ATV Safari Turu olmaktadır.

Maşukiye bölgesinde ziyaretçilerin aktivitelere daha eğlenceli olarak katılabilmesi için özel ATV parkurları düzenlenmiştir. Muhteşem patika yollar, tepeler 4*4 güçlü ATV motorları ile aşılırken burada kalkan tozlarla yeniden tanışma olanaklarınız olur. Mevsimine göre çamur, sular diğer eğlenceli bulacağınız unsurlar olmaktadır. Maşukiye ile Kartepe bölgesinde kış günleri özellikle UTV turları düzenleniyor. Öyle ki her ikisini yapma olanağınız bulunmaktadır. Özellikle eğlenceli ve kusursuz bir tur ile muhteşem bir gün arayanların adresi HTR Tour olmaktadır. Bölgede yapılan aktivitelerin rotaları ile programları HTR Tour ile profesyonel ekiplerce düzenlenmektedir. Öyle ki bölgede en uygun Maşukiye ATV safari fiyat ve Maşukiye ATV fiyatları HTR Tour ile verilmektedir. Hatta dijital ortamda Maşukiye ATV turu fiyat alabileceğiniz tek adres olmaktadır.

ATV güçlü motorlara sahip olan araçlardır. Böylelikle Sapanca ile Maşukiye bölgesinde bazen küçük derelerden geçilmektedir. Aynı zamanda çamurlu yollar sizi karşılar. Manzaraya tamamen yeşil hakimdir. Muhteşem bir doğa ile orman havasında turlara katılım sağlanmaktadır. Böylelikle ortamın verdiği enerji ile adrenalin dolu ATV sürüşleri gerçekleştirirsiniz. Öyle ki bu spor sizde bir tutku oluşturacaktır. Sonrasında ise tekrar tekrar yapmak isteyeceğiniz Maşukiye ATV safari gezileri olacaktır.

Maşukiye ATV Safari Turu

Maşukiye ATV Safari Turu

Göl Manzaralı Fotoğraf Molaları

Maşukiye’de turun en güzel ve özel anlarından biri fotoğraf çekimleridir. Öyle ki burada göl manzarasında fotoğraf molaları verilmektedir. Size özel anılarınızı ölümsüz kılacak fotoğraflar özel parkur alanları ile göl manzarası eşliğinde çekilmektedir. Burada dileyenler çekilen fotoğrafların basılmış hallerini alabilmektedir. Böylelikle ATV Maşukiye ile bir anlamda değer kazanmaktadır.

Günübirlik gezilerin bölgedeki adresi olan Maşukiye’ye kendi aracınız ile gelebilirsiniz. Bu anlamda aracı olmayan kişiler buraya düzenlenen turlar ile gelebilmektedir. Öyle ki günübirlik olarak Maşukiye Yedigöllere turlar düzenlenmektedir. Dört mevsim ATV ve UTV turu yapılabilen bölgedeki aktiviteler bunlarla sınırlı değildir. Bu anlamda aktivitelerin adresi yine HTR Tour olmaktadır.

Maşukiye ATV ve UTV Safari Fiyatları

Yedigöller ile Maşukiye bölgesinde günübirlik geziler yapan kişilerin en eğlenceli aktivitesi ATV turları olmaktadır. ATV Turu Maşukiye bölgesinde geziniz esnasında yoğunlukla karşılaşacağınız aktivitelerden biridir. Bu aşamada gezi öncesi araştırılan konuların başında Maşukiye ATV Fiyatları 2022 gelmektedir. Bölgedeki Maşukiye ATV kiralama ile Maşukiye ATV fiyat teklifi en uygun olarak HTR Tour ile verilmektedir. Turlara katılımda ücretler araç için alınmaz. Tura katılan kişi ile alınmaktadır.

Kartepe ATV Safari Ne Zaman Yapılır?

Maşukiye ile Yedigöller bölgesinde dört mevsim Kartepe ATV turu gerçekleştirilmektedir. Yaz aylarında yapacağınız muhteşem aktivite aynı zamanda UTV araçları ile yapılmaktadır. Bölgede arazi şartları her iki araç için çok uygundur. Muhteşem bir gün geçirmeniz için tüm hususlar dikkate alınarak program gerçekleştirilmektedir. Böylelikle ziyaretçiler ile katılımcıların eşsiz bir gün geçirmesi hedeflenmektedir.
Maşukiye ATV Safari Turu

Maşukiye ATV Safari Turu

ATV Turlarına Kimler Katılabilir?

Fiziksel olarak bir rahatsızlığı olmayan kişiler ile mevzuatlar gereği yasal yaş sınırları içerisinde olan herkes ATV ve UTV turuna katılabilmektedir. Araç kullanımlarından en az 16 yaş aralığı aranmaktadır. Araçlarda iki kişi turlara katılabilmektedir. Arka koltukta oturan kişinin yaşının ise en az 12 olması gerekir.

Maşukiye ATV Turu Ne Kadar Sürer?

Maşukiye ile ATV ve UTV turuna katılanların süresi 45 dakika ile 1 saat 15 dakika arasında değişiklik göstermektedir. Standart olarak düzenlenen tur programı bu anlamda katılımcının isteğine göre değişen zaman aralıklarına sahip olmaktadır. Özellikle kalabalık gruplar ile gelenler burada daha uzun süreler turlara katılabilmektedir.

ATV Turları Tehlikeli mi?

UTV ile ATV araçları ile adrenalin yüklemesi yapacağınız Maşukiye ATV gezileri tehlikeden uzak olarak yapılmaktadır. Bunun nedeni tur öncesi gerekli eğitimlerin verilmesidir. Bunun yanında tur boyunca sizlere ekiplerimiz eşlik etmektedir. Bu çerçevede profesyonel rehberler ile yapacağınız ATV turları güvenli bir şekilde sonlandırılmaktadır. Öyle ki hiç araç kullanmasını bilmeyen kişiler dahi bu turlara rahatlıkla katılabilmektedir.

ATV Turunda Neler Giyilmeli?

Maşukiye ve göller bölgesinde yapacağınız ATV turunda kıyafetler mevsime göre seçilmektedir. Bu anlamda tura katıldığınız mevsime göre kıyafet tercihi sizlerin bilgilendirilmesine sunulmaktadır. Yaz aylarında rahat kıyafetler giyilebilmektedir. Ancak kış aylarında soğuk ve rüzgarın geçirmediği kıyafetler tercih edilmesi gerekir. Bunun yanında araçların rahatlıkla kullanılabilmesi için kollarınızı rahat bırakacak kıyafetler tercih edilmelidir.
Maşukiye ATV Safari Turu

Maşukiye ATV Safari Turu

Maşukiye ATV Turu Sırasında Yanınıza Almanız Gerekenler

Turlar boyunca doğada olacağınız için yanınıza almanız gereken en önemli husus su ve atıştırmalıklar olacaktır. Bunun için bir sırt çantanız olabilir. Bununla birlikte ilaç kullanımı olan kişiler mutlaka günlük ilaçlarını yanına alması gerekir. Diğer bir husus ise tur boyunca yağmur, toz ve toprağa bulanacağınız için yedek kıyafetler alınmalıdır.

ATV Turlarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Maşukiye ATV kiralama ile turlara katılımlarda en önemli husus güvenlik olmaktadır. Bu anlamda tur öncesi eğitimleri ile gerekli uyarılar yapılmaktadır. Özellikle tur boyunca sizlere eşlik eden rehberlerimiz sizlere güvenlik uyarıları yapmaktadır. Tur esnasında uyarıları dikkate alınmaması nedeniyle turun sonlandırılması rehberlerin inisiyatifinde olmaktadır.

Kartepe ATV Turu Katılım İçin Ehliyet Gerekiyor mu?

Bölgesel açıdan yapılan ATV ve UTV turlarında araç kullanımı için ehliyet ve başka bir belgeye ihtiyaç bulunmamaktadır. Kullanım için yaş 16 olmaktadır. Sapanca Maşukiye ATV turları ile eğlencelere katılım bir araçta iki kişi olarak yapılmaktadır.
Yedigöller ve çam kokuları eşliğine bol oksijen eşliğinde yapacağınız Maşukiye ATV turu aynı zamanda size gençlik aşısı gibi gelecektir.
Leave A Comment