Kemer ATV Turu

Dünya’ca ünlü Kemer’in muhteşem sahili, doğal harika parkları ve çam ağaçları ile kaplı ormanlarında yapmak isteyeceğiniz Kemer ATV Turu sizlere unutulmaz anlar katmaktadır. Tatilinizin en hareketli ve heyecanlı duygularını yaşatacak olan araçlar güçlü motorları ile arazi şartlarında aktivitenin anahtarı olmaktadır. Özellikle çamura bulanmak isteyenlerin kanyon ve vadilerde su yollarını tercih ettiği ATV turları Antalya merkezine çok yakın bölgelerde yapılmaktadır.

Dağ yolları ile doğal patikalara sahip Kemer, sizlere tatilinizdeki heyecanın yollarıdır. Buralarda gerçekleştirilen ATV turları muhteşem anılarınıza zenginlik katar. Öyle ki özellikle dere yolları ile doğal parkurlar Kemer’in birçok bölgesinde bulunmaktadır. Bununla birlikte Off Road düşkünlerinin özel ATV parkurları bulunmaktadır.
Kemer ATV Turu

Kemer ATV Turu

Kemer ATV Turu Nerelerde Yapılmaktadır?

Antalya tatilinde heyecanınızı doruk noktasına ulaştıracak olan ATV araçlar Kemer’in eşiz doğal harika parkurlarından yapılmaktadır. Çevre oteller ve bölgelerden transfer hizmeti ile yapılan turlar çok geniş bir coğrafya da gerçekleştirilmektedir. Özellikle Kemer ve çevresinde yapacağınız ATV turlarının adresleri;
  • Göynük
  • Beldibi
  • Kemer
  • Kiriş
  • Çamyuva
  • Tekirova

Olmaktadır. Bu çerçevede tura katılmak isteyen kişilerin tercihine göre farklı Kemer ATV turu rotaları yapılmaktadır. Özellikle Kemer’in mutlaka görülmesi gereken yerlere yapılan turlar özel parkurlar üzerinde daha çok heyecan vermektedir. Bu sebeple Kemer ATV Safari turlarının programlamasını yapan HTR Tour Antalya Kemer ATV turu hizmeti alacağınız ilk adres olmaktadır. Deneyimli personelleri ile uzun yıllardır ATV ve diğer araçlar ile yapılan turların öncülüğünü üstlenen HTR Tour sizlere güvenli ve heyecanlı aktivitelerin kapılarını açmaktadır. ATV turu Kemer bunlardan biri olarak verilmektedir. İnternetten çevrimiçi hizmet alabileceğiniz turlar sizleri cezbeden özelliklere sahiptir. Bu sebeple yoğun talep gören ATV turlarına katılım için önceden rezervasyon yapılması önemli hususlardan biri olmaktadır. Özellikle tatilinize renk katacak Antalya Kemer ATV Safari HTR Tour ile daha cazip olmaktadır.

HTR Tour rotalarında yapılan ATV turlarında bir çok otelden transfer imkanı ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Burada sizlere özel olarak hazırlanmış parkurlarda ATV turları yapılmaktadır. ATV Kemer bu parkurlar ile başlıca adres haline gelmiştir. Yoğun geçen bir yılın ardından tatil yapmak bizler için en önemli hususlardan biridir. Böylelikle tatilini Kemer’de geçirenler stres atmak için ATV turlarını tercih edebilir. Öyle ki her yıl milyonlarca tatilcinin adresi Kemer olmaktadır. Masmavi denizi ve yemyeşil Çam ormanları arasında kalan Kemer muhteşem bir doğaya sahiptir. Aynı zamanda Off Road meraklılarının adresidir. Kemerde gerçekleştirilen Kemer ATV Quad Tour hızlı ve heyecanınızı en iyi şekilde yaşayabileceğiniz yerlerden biri olmaktadır. Ancak hızlı gitmek ve adrenalin ile yüksek tutkulara ulaşmak isteyenler mutlaka özel tur satın alması gerekmektedir.

Kemer ATV Turu

Kemer ATV Turu

ATV Turu Ne Zaman Yapılır?

Kemer ATV turları sizin talebinize göre değişen zaman diliminde gerçekleştirilebilmektedir. Özellikle HTR Tour ile yapılan rotalarda programlar 1 ve 1,5 saatlik zaman dilimi için yapılmaktadır. Dilerseniz bu rotanın süresini artırmanız mümkündür. Özellikle kalabalık grup ile tatilini yapan kişiler bu heyecanlık aktiviteyi seçmektedir. Temmuz ve Ağustos aylarında en yoğun dönemi yaşanmaktadır. Ancak yılın her mevsimi ve her günü ATV turuna katılmanız mümkündür.

ATV Turlarına Kimler Katılabilir?

Antalya ve ilçelerinde yapılan ATV turlarındaki rotalar HTR Tour ile programlanmaktadır. Bu anlamda güvenlik üst seviyededir. Bu sebeple tura katılabilmeniz için gerekli sınırlamalar söz konusudur. ATV aracını kullanmak isteyenlerin minimum yaş sınırı 16 olarak belirlenmiştir. Araçlarda iki kişi tura katılabilmektedir. Böylelikle arka koltukta oturan kişinin yaşı en az 12 olması gerekmektedir.

ATV Turu Ne Kadar Sürer?

Bölgesel açıdan muhteşem doğal parkurları bulunan Kemer’de ATV turu yaklaşık 1 ve 1,5 saat zaman dilimi kadar sürmektedir. Bölgede daha kısa turlar söz konusudur. Ancak mutlaka geçilmesi gereken parkurlar sizlere muhteşem duygular vermektedir. Bu sebeple standart turlara katılım yapılması gerekmektedir. Ancak sizlerin talebi ile yeni rotalar ile ATV tur süresi artırılmaktadır.

ATV Turları Tehlikeli mi?

Dört çekişli güçlü motorlara sahip olan ATV araçları özellikle tatil bölgelerinde dikkatleri üzerine çeken araçlardır. Burada sürekli turlara katılımları görmeniz mümkündür. Bu anlamda heyecanı ile katılmak istenilen aktivitelerden biri olmaktadır. Araç kullanmasını bilmeyen kişilerin dahi rahatlıkla kullanabildikleri araçlardır. Ehliyet aranmaksızın turlara katılım yapılması bir anlamda güven vermektedir.

ATV ile turlara katılım öncesi gerekli eğitim ile oryantasyon çalışması gerçekleştirilmektedir. Burada tur boyunca sizlere eşlik eden profesyonel ekipler bulunmaktadır. Bu sebeple ATV turları tehlikeli değildir.
Kemer ATV Turu

Kemer ATV Turu

ATV Turunda Neler Giyilmeli?

Mevsimine göre katıldığınız ATV turunda kıyafetler önem kazanmaktadır. Yaz aylarında deniz kıyafetleri ile ATV heyecanını yaşarken kış aylarında rüzgar geçirmeyen kıyafetler tercih edilmelidir. Özellikle güvenlik açısından gözlük ve kask önem taşımaktadır. ATV turları tozlu ve çamurlu yollarda yapılmaktadır. Bu sebeple sizleri koruyan gözlükler takılması gerekir.
Kemer ATV turlarına katılmak isteyen kişilere ayrıca mevsimine göre farklı kıyafet önerileri yapılmaktadır. Bu anlamda HTR Tour ile aldığınız aktivitenin öncesinde sizlere gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır.

ATV Turunda Yanınıza Almanız Gerekenler

Eğlenceli turların adresi olan ATV’ler şehirden uzak farklı rotalarda gerçekleştirilmektedir. Hatta özel parkurları ile heyecan daha çok katlanmaktadır. Bu sebeple bir çok restaurant, cafe ve marketlerden uzak yerlerde gerçekleştirilmektedir. Böylelikle ihtiyacınız olan su ve diğer yiyecekler temin edilememektedir. Bu yüzden yanınıza su ve enerji verecek yiyeceklerin alınması önerilmektedir. Bununla birlikte tur boyunca ıslanmalara ve tur sonrası duş ile havlu ihtiyacınız olmaktadır. Turlarda yapılan etkinlikler sonrası duş yerleri söz konudur. Burada yanınıza hijyen açısından terlik alınması gerekir. Bununla birlikte yedek kıyafet alınması gereken diğer hususlar olmaktadır.

ATV Turuna Katılım İçin Ehliyet Gerekiyor mu?

Kemer ve Antalya çevresinde katılımını gerçekleştireceğiniz ATV turu için belli hususlar uygulanmaktadır. Bu anlamda güvenlik en önemli hususların başında gelmektedir. Kullanım için yaş sınırlaması 16 olarak belirlenmiştir. Arka koltukta oturanlar için 12 olması yeterlidir.
Leave A Comment