Fethiye ATV Turu

Fethiye’nin tarihi dokusu ve doğal güzelliğinin harmanlandığı ATV turları enerjinizi tatilinizde en üst seviye çıkaran bir etkinlik olmaktadır. Renkli bir tatilin en güzel parçasını oluşturan bu etkinliğin adresi bölgenin en güzel yerlerine yapılmaktadır. Ehliyet ve tecrübe gerektirmeyen güçlü motorlara sahip araçlarla Fethiye ATV Turu sizler için programlanmaktadır.

Tozun, dumanın ve çamurun harmanlandığı yüksek motor sesi eşliğindeki mutluluk gülüşmelerinin yoğun olarak yaşandığı ATV turları Fethiye bölgesinde de en çok katılım sağlanan etkinliklerden biri olmaktadır. Sevdiklerinizle adrenalin yüklemesi yapacağınız turlar profesyonel programlar eşliğinde yapılmaktadır. Bölgede üç farklı zaman diliminde turlar düzenlenmektedir. Bu zaman dilimlerine göre katılım sağlayacağınız turlar ayrıca taleplerinize göre çok daha heyecanlı hale gelmektedir.

Fethiye ATV Turu

Fethiye ATV Turu

Dünya Markası Ölüdeniz ATV turları

Ege Bölgesinin en güzel tatil bölgelerinden olan Fethiye sizlere muhteşem tatil olanakları veren yerlerden olmaktadır. Sizin ve sevdiklerinizin mutlu bir tatil ile uzun bir yılın ardından yapacağınız dinlencenin adresidir. Özellikle Ölüdeniz ile kendisine önemli bir ziyaretçi potansiyeli yakalayan Fethiye yurt dışından gelen ziyaretçilere ev sahipliği yapmaktadır. Bu anlamda her yıl milyonlarca kişi buraya tatil amaçlı gelirken bölgenin aktivitelerine katılmaktadır. Fethiye ATV turu bunlardan biridir.

Tatilinde bulunduğu bölgeyi kendisinin keşfetmeyi sevenler ulaşım için Fethiye ATV kiralama yoluna gitmektedir. Böylelikle görülmesi gereken yerler eksiksiz olarak gezilmektedir. Bu sebeple bölgede ATV motor kiralama Fethiye adresleri yeteri kadar kendisini göstermektedir. Küçük bir yer olmasına rağmen yoğun bir gezilecek yerler listesine sahip yerleşim yeri Fethiye ATV ile renklenmektedir. Bu sebeple çevrenizde sürekli bu araçlardan görebilirsiniz.

ATV kiralama Fethiye seçeneklerinizden biri olmasına karşın kalabalık gruplar ile bölgeyi gezmek eğlenceli gelen diğer bir husustur. Özellikle Fethiye Ölüdeniz ATV Safari turları burada en çok tercih edilen seçeneklerden biri olmaktadır. Yoğun talepler neticesinde bölge turizminin canlanmasında önemli Fethiye ATV safari programları HTR Tour ile yapılmaktadır. Bölgesel açıdan ekonomisini düşünenlere ekonomik çözüm yolları sunan firma Fethiye ATV safari fiyatları ile önemli yer edinmiştir. Bu sebeple ATV Fethiye kelimelerinin karşılığı bir anlamda HTR Tour sizlere tatilinizde önemli fırsatlar verirken, etkinliklere katılmanızı sağlamaktadır. Öyle ki HTR Tour Türkiye’nin bir çok bölgesinde ATV turlarına katılımın anahtarı niteliği taşımaktadır.

Kişisel olarak turlara katılımınızda süreler söz konusu olurken yine sizin talebinize göre süreler ATV Safari Fethiye turları için düzenlenmektedir. Ölüdeniz ile muhteşem deniz keyfini sürdüreceğiniz bölgede tarihi rum evleri ile kendisine yer bulan Fethiye Kayaköy ATV turu diğer bir seçeneğiniz olmaktadır. Bununla birlikte Fethiye açısından önem taşıyan tüm bölgelere ulaşım çin en uygun şartlarda Fethiye ATV kiralama fiyatları ile kendinize bir rota çizebilirsiniz.
Fethiye ATV Turu

Fethiye ATV Turu

Fethiye ATV Turu Özellikleri

ATV Turu Fethiye programı çerçevesinde buradan katılabileceğiniz turların adresleri Kayaköy, Hisarönü, Ölüdeniz, Foça olmaktadır. Turlar yaklaşık olarak 1 ile 1,5 saatlik sürelerde gerçekleştirilmektedir. Ancak sizin talebiniz ve zamanınıza göre şekillendirilen Fethiye ATV Safari turu seçenekleri sunulmaktadır. Bölgenin nadide bölgelerine zamanına göre programlanan turlar belli saatlerde seans olarak gerçekleştirilmektedir. Orman ve patika yollar ile muhteşem bir ATV turu olanağı sağlayan bölgede turlar uzman rehberler eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Araçlar iki kişiliktir ancak bir kişi katılım yapma olanağınız söz konusudur. Özellikle ehliyet gereksinimi duyulmaması nedeniyle 16 yaşına kadar kişiler araç kullanabilmektedir. Aracın arka koltuğunda ise 12 yaşına kadar kişiler ebeveynleri eşliğinde turlara katılmaktadır. Unutamayacağınız eşsiz bir ATV turu ile anılarını süslemek isteyenlerin adresi HTR Tour olmaktadır.

Fethiye sahil kıyı şeridi ormanları ile ATV araçları ile gezinizde aksiyon yaşatacak güzel parkurlara sahiptir. Buralarda tecrübeli, konusunda uzman rehberler eşliğinde yapacağınız turlar sizlere ayrı bir deneyim katmaktadır. Yoğun talep görmesinin en büyük nedenlerinden biri vermiş olduğu heyecan olmaktadır. Bu sebeple konaklama otelinizden alınarak turların gerçekleştirildiği bölgelere transfer hizmeti bu turlar kapsamında verilmektedir. Konaklama otelleri sizlere HTR Tour güvencesi ile en uygun Fethiye ATV turu fiyatları vermektedir. Öyle ki bu turlar ile anılarınızı ölümsüzleştirmek için ekstra fotoğraf çekimleri yapılmaktadır. Böylelikle sevdiklerinize tatilinizden güzel kareleri paylaşma olanakları söz konusu olmaktadır.

Fethiye ATV Turları Nerelerde Yapılmaktadır?

Sizin talebinize göre farklı bir program ve rota çizilmesine olanaklar veren Fethiye ATV turları bölgenin en önemli yerlerine gerçekleştirilmektedir. Bu çerçevede özellikle turların adresleri şunlar olmaktadır.
  • Tarihi Kayaköy
  • Hisarönü
  • Ölüdeniz
  • Foça
Fethiye ATV Turu

Fethiye ATV Turu

ATV Turu Ne Zaman Yapılır?

Fethiye bölgesinde zamanın en güzel anlarını yaşattığı vakitlerde ATV turlarına seanslar düzenlenmektedir. Bölgesel açıdan bir program yapılmasında buranın güzellikleri ön plana çıkarılmaktadır. Ancak sizin dilediğiniz zaman aralıklarında bu turlar düzenlenmektedir.

ATV Turlarına Kimler Katılabilir?

Otomatik vitese sahip dört çekişli güçlü motorlara sahip ATV araçları sizlere zevkli bir etkinlik sunmaktadır. Bu araçların kullanılmasında ehliyet zorunluluğu yoktur. Aracı kullanan kişinin yaşı en az 16 olması gerekir. İki kişi rahatlıkla turlara katılabilmektedir. Arka koltukta oturan kişinin yaşının ise 12 olması yeterlidir.

ATV Turu Ne Kadar Sürer?

Fehtiye’nin en güzel mecralarına yapılacak olan turlar yaklaşık 1 ile 1,5 saat aralığında yapılmaktadır. Fakat bu durum sizin talebinize göre kısaltılabilir ya da uzatılabilmektedir. Önemli olan sizlere güzel zaman geçirmeniz için gereken süredir. Bu süreleri uzatma yine size kalmaktadır.

ATV Turları Tehlikeli mi?

Eğlenceli bir aktivite olan ATV turlarında tehlike olup olmadığı araştırılan diğer hususlardan biri olmaktadır. Güçlü motorlara sahip araçların yüksek motor sesleri bu aşamada etkili olmaktadır. Ancak bu araçlar güvenli araçlardır ve tur öncesi gereken eğitim verilmektedir. Bununla birlikte tur öncesi test sürüşleri gerçekleştirilmektedir. Böylelikle araçlara uyum sağlanır. Daha önce hiç kullanmayan, deneyimi olmayan kişiler bu araçları rahatlıkla kullanabilmektedir. Bu sebeple tehlikesi olmayan araçlardan bahsetmek mümkündür.
ATV Safari

ATV Safari

ATV Turunda Neler Giyilmeli?

Fethiye bölgesinde genelde yaz aylarında turlar yapılmaktadır. Kış aylarında sayısı azalmasına karşın gerçekleştirilen turlarda mevsimine göre kıyafet giyilmesi gerekir. Öyle ki patika yollardan, derelerden geçerken ıslanmanız, çamura bulanmanız söz konusu olabilir. Bununla birlikte araçların rahat kullanılabilmesi için rahat kıyafetler tercih edilmesi gerekir. Yüksek güneş ile soğuktan koruyacak kıyafetleriniz turlarda önemli olmaktadır. Bu anlamda mevsimine göre turda giymeniz gerekenler sizler bilgilendirilmektedir.

ATV Turunda Yanınıza Almanız Gerekenler

Tura katılım ile size en çok gereken husus havlu olmaktadır. Tur boyunca ıslanmanız ve sonrasında duş almanız gerekecektir. Bu sebeple yede kıyafetler, terlik ve havlu ATV turlarında yanınıza almanız gereken hususlar olmaktadır. Bunun yanında turlarda kafe ve market gibi yerler bulunmayabilir. Bu sebeple yanınıza su ve enerjinizi yükseltecek atıştırmalıklar alınabilir.

ATV Turuna Katılım İçin Ehliyet Gerekiyor mu?

Türkiye yollarında plaka takılı olan tüm araçlarda ehliyet kullanılması zorunludur. Ancak Fethiye ATV turları gibi birçok yerde katılabileceğiniz bu aktiviteler için ehliyet ihtiyacı yoktur. 16 yaşına kadar kişiler bu araçları rahatlıkla kullanabilmektedir.
Özellikle yaz aylarında yoğun bir tatilci trafiği yaşayan Fethiye sevdiklerinizle güzel vakitler geçirecek turlara olanak vermektedir. Bunlardan biri de Fethiye ATV turu ile HTR Tour imzası taşımaktadır.
Leave A Comment